Daisy Mae Spain 1
Autor: instagram.com/daisymaespain/ Daisy Mae Spain 1

FOTO: Opravář nechal ženě nechutnou hlasovou zprávu. Co ošklivého jí řekl?

rd. Publikováno: 26.03.2021
Žena se ocitla v šoku poté, co jí opravář zanechal nepříjemnou hlasovou zprávu.

reklama

27letá Daisy Mae Spain nedávno řešila potíže se střechou na svém domě. Loni se tam uhnízdili ptáci a bylo kvůli tomu potřeba opravit pár tašek a zadělat některé díry. Najala si tak během lockdownu opraváře, který následně přijel, pozdravil ji u dveří a hned se pustil do práce. Tím to ale bohužel neskončilo.

Jak Daisy popisuje, ten den na sobě měla legíny a vlasy si svázala nahoru, protože je lockdown, a ona stejně nevychází moc ven. Navíc kvůli depresím přibrala dost na váze, sama se tak v posledních týdnech necítila úplně nejlíp. Vše ale ještě zhoršila hlasová zpráva, kterou mužský opravář následně nechal na jejím telefonu poté, co dodělal svou práci a odešel. Údajně byl prý zhnusen tím, co viděl, ženu si prý předtím vyhledal na nějaké sociální síti a ve skutečnosti vůbec nevypadá tak hezky, a že nechápe, co se jí to stalo. Daisy přitom vůbec nepochopila, z jakého důvodu jí muž zprávu vůbec poslal, přesto však byla v totálním šoku.

Daisy Mae Spain 2
Autor: instagram.com/daisymaespain/ Daisy Mae Spain 2


Právem mu tak následně odpověděla esemeskou, že by se za sebe měl stydět, protože vůbec neví, s čím se v osobním životě potýká – ne že by mu do toho něco bylo – a že už ho nikdy nechce u svého domu znova vidět. Muž se ještě stačil omluvit, nejspíš kvůli pocitu viny, a tím konverzace skončila. Každopádně není divu, že se Daisy rozhodla s celým incidentem svěřit.

Marcela Alonso

GALERIE: Sexy matka si založila účet na OnlyFans, aby dceři zaplatila vzdělání! Zafungovalo to?

reklama