návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Optická hádanka, kterou do 5 sekund vyřeší jen největší géniové! Najdete mezi holuby na obrázku kočku?

Myslíte si, že jste bystří? Otestujte se na téhle postřehové hádance...
Vydáno: 31.10.2019
Najdete mezi holuby kočku? 1
Autor: Natures Menu Najdete mezi holuby kočku? 1

Většina z vás nejspíš nemá ani tušení, že v USA 29. října slavili Národní den koček. Ačkoliv se to nás a naší krajiny tak úplně netýká, přeci jen by tento svátek měl upoutat vaši pozornost. Server Natures Menu totiž k této příležitosti vytvořil optickou hádanku, která dala zabrat nejednomu návštěvníkovi jejich stránek a posléze i uživatelům Twitteru, kteří na ni narazili v příspěvku Michala Capa.

Její zadání bylo prosté: lidé měli na obrázku plném holubů, který můžete vidět i vy níže, najít skrytou kočku. Aby to však neměli tak jednoduché, museli to zvládnout do limitu 5 sekund. Někteří to zvládli tak tak, ti bystřejší s luxusní časovou rezervou a ti pomalejší až po zadaném čase. Vy teď máte jedinečnou příležitost otestovat svůj postřeh a zjistit, do jaké z uvedených skupin patříte. Pokud jste připraveni, směle do toho – výsledek si pak budete moci ověřit ve článku s řešením níže. 

Najdete mezi holuby kočku? 2
Autor: Natures Menu Najdete mezi holuby kočku? 2
Najdete mezi holuby kočku? 1

ŘEŠENÍ: Optická hádanka, kterou do 5 sekund vyřeší jen největší géniové! Najdete mezi holuby na obrázku kočku?

Článek je zařazen v: holubi , kočka , 5 sekund , hádanky

reklama