návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Optická hádanka, z které šílí internet! Nikdo se nemůže shodnout na barvě této skříňky. Je podle vás růžová nebo modrá?

Vážně si myslíte, že znáte správnou odpověď.
Vydáno: 19.12.2017
Optická iluze - skříňka 1
Autor: reddit.com Optická iluze - skříňka 1

A máme tu další ze série optických iluzí, která na internetu zmátla doslova každého. Jeden z uživatelů stránek Reddit totiž sdílel fotografii zdánlivě obyčejné komody s jednoduchou otázkou: Jaké barvy na ní ve skutečnosti vidíte? Že je to podle vás jednoduché a skříňka je podle vás bílo-růžová? Tak to se asi budete hodně divit.

Lidé na internetu se totiž na tom, jakou barvu vidí nemohli shodnout! Zatímco jedna skupinka viděla komodu bílou a růžovou, ta druhá zase většinou šedivou a modrou. Někteří pak dokonce prý vidí i jiné barvy a objevovaly se zde návrhy od fialové až po černou. A jaká je ve skutečnosti pravda?

Je to možná pro některé z vás šok, ale opravdu se jedná o šedo-modrou barvu. Fotografie je totiž upravená ve Photoshopu a tvůrce fotky si s jejími barvami a kontrastem malinko pohrál. Na druhé fotografii ostatně vidíte, jak skříňka nejspíš doopravdy vypadá. Taky jste se nechali nachytat?

Najdete je všechny?

FOTO: Optická iluze, kterou uhádne jen 12% lidí na světě! Poznáte, kolik je na obrázku ukrytých pand?

Najdete mezi věcmi racka?

FOTO: Optická hádanka, kterou do půl minuty uhádne jen 10% lidí! Najdete mezi plážovými věcmi schovaného racka?

Článek je zařazen v: optická hádanka , iluze , skříňka , barva

reklama