Virály

5. prosince 2018 15:54

redakce Prima Lajk

FOTO: Optický test, který o vás ví i to, co jste sami netušili. Co vidíte na obrázku jako první?

Jestli si myslíte, že o sobě víte vše, tenhle test vás jednoznačně vyvede z omylu.

Optických testů není nikdy dost, a tak vám přinášíme další. A opět nejspíš budete hodně překvapení, co všechno o vás řeknou. O vaší povaze, duši i pohledu na svět – jeden obrázek může opravdu odhalit netušené množství informací. Proto se v klidu usaďte, prohlédněte si následující obrázek, zapamatujte si, co jste na něm viděli jako první, a poté si přečtěte, co to o vás vypovídá.

Ptáci

Pokud jste jako první viděli na obrázku ptáky, znamená to, že se často dostáváte do situací, které nejste schopní nějak ovlivnit. Není to tím, že byste byli líní nebo neschopní učinit zásadní krok. Významnou roli u vás hraje spíš nerozhodnost. Vybíráte kompromisní řešení nebo necháváte věci náhodě tak dlouho, až se vám vymknou z rukou. Naštěstí už jste si na podobné situaci zvykli, takže jste se je naučili velmi diplomaticky a efektivně řešit. Přesto zkuste být v určitých věcech přímější a rozhodnější, abyste jednou nelitovali, že vám životní šance vlastní vinou unikla mezi prsty.

Obličej

Pokud jste jako první spatřili obličej, znamená to, že máte rádi život v klidu a harmonii. Nesnášíte změny a nečekané události. Jakmile se do nich dostanete, panikaříte a potřebujete někoho, kdo vás zachrání. Jste poměrně uzavření a skutečně dobře se cítíte jen s lidmi, se kterými si naprosto rozumíte a víte, že se na ně můžete kdykoliv spolehnout. Takových lidí ve vašem životě není mnoho, více jich ale ani nevyhledáváte. I proto můžete působit na nové lidi nepřístupně a uzavřeně. Jakmile vás ale lépe poznají, zjistí, že to je jen vaše obranná reakce a ve skutečnosti jste velmi přátelská a otevřená osoba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také