Virály

1. prosince 2018 14:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Otec sdílel šílenou fotku, na které líbá dcerku na rty. Co tím chtěl lidem vzkázat?

Otec se vyfotil se svou dcerou v poněkud nezvyklé pozici. Stojí proti sobě, dávají si polibek na rty a ještě navíc ukazují „fakáče“ pro všechny potenciální kritiky.

Začalo to tím, když bývalý anglický fotbalový záložník David Beckham sdílel na svůj Instagram fotku, kde líbá svou dceru na rty. To ještě nevěděl, že to vzbudí takové pozdvižení. Fanoušci mu začali psát, že je pedofil a že je to opravdu divné. Někteří dokonce napsali, že je to nechutné a že by se měl stydět. Přitom ale jen políbil svoji dceru na rty a vyfotil se u toho.

To se nelíbilo celé řadě rodičů, mezi jinými i Ianu Singletonovi z Liverpoolu. Proto ho nenapadlo nic lepšího než vyfotit se se svojí dcerou, jak ji líbá na rty. „Lidé stěžující si na to, že Beckham líbá svoje děti na rty, jsou snad vtip. Tahle fotka je vzkaz pro všechny otce, kteří chtějí ukázat svým dcerám, jak moc je milují a nestarat se o to, jestli to náhodou nebude pohoršovat cizí lidi,“ napsal na Facebook.

Příspěvek se stal krátce potom virální, byl sdílen na 94 tisíc krát a rozpoutal vášnivé diskuze. Někteří mu nadávali do pedofilů, jiní ho obdivovali. Co myslíte vy, je líbání svých dětí na rty normální, nebo by se to dělat nemělo?

Sdílejte článek

Přečtěte si také