návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Otec uviděl nad hlavou svého syna obřího pavouka. Jeho reakce teď baví celý internet

Říká se, že každý za život v průběhu spánku spolkne v průměru tak 8 pavouků. Kdo ví, jestli spíte s otevřenou pusou…
Vydáno: 24.01.2019
Děsivý pavouk leze nad hlavou kluka
Autor: facebook Děsivý pavouk leze nad hlavou kluka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatímco tento populární mýtus je noční můrou všech arachnofobiků, my zcela upřímně doufáme, že tahle děsivá povídačka je opravdu jen mýtus a nezakládá se na pravdě. V Austrálii žijí snad ti nejnebezpečnější zvířata na světě. Takže se není čemu divit, že pavouci jsou pro většinu Australanů téměř denní chleba.

Jeden takový osminohý návštěvník se rozhodl podívat do domu Scottyho Allena. Pochodoval si to rovnou nad hlavou jeho ležícího syna. Když to Scotty uviděl, první věc, po které sáhnul byl mobilní telefon. Chtěl si pojistit, že mu tuhle bláznivou příhodu doma uvěří. Když udělal několik snímků, rozhodl se, že se o to podělí a fotky sdílel na svém Facebooku s komentářem: „Není třeba mít strach z velkých brouků, které otravují mé děti, když na ně dohlíží tahle velká holka.“ Jeho vtipný komentář okamžitě vzbudil vlnu zájmu a lidé fotku začali sdílet rychlostí blesku. Spousty z nich reagovalo tak, že jim pavouci nevadí, ale neradi by je viděli v blízkosti svých dětí.

Tento druh maloočkovitého pavouka je naštěstí neškodný. No, ještě, že žijeme tak daleko od podobně děsivých stvoření…

 

Pavouk leze nad hlavou kluka
Autor: Facebook - Scotty Allen Pavouk leze nad hlavou kluka
Článek je zařazen v: pavouci , děsivé , horor , foto , Austrálie , zvířata