Virály

19. září 2021 13:58

redakce Prima Lajk

FOTO: Otec zažaloval školu poté, co učitelka ostříhala jeho dceři vlasy! Taky by vás to naštvalo?

Pro sedmiletou holčičku byly její dlouhé vlasy chloubou. O tu jí však připravila její učitelka.

Celý incident se odehrál na jaře tohoto roku, kdy malá Jurnee Hoffmeyerová přišla domů s brekem a zubatě ostříhanými vlasy. Svým rodičům se svěřila, že ji tak ostříhala její spolužačka ve školním autobuse. Rozzuření rodiče okamžitě podali stížnost řediteli školy a vzali sedmiletou dcerku ke kadeřnici, aby ji vlasy zastřihla do normálního účesu.

O dva dny později se však celá situace opakovala znovu. Tentokrát ale Jurnee neostříhala vlasy její spolužačka, nýbrž učitelka základní školy. „Brečela. Měla strach z toho, aby se nedostala do problémů kvůli tomu, že si nechala ostříhat vlasy. Zeptal jsem se jí, co se stalo, a podotkl jsem, že jsem ji už dávno upozornil na to, aby si od žádných dětí nenechala stříhat vlasy. Jurnee mi ale řekla, že vlasy jí ostříhala učitelka, aby dorovnala její účes,“ napsal na svůj Instagram dívčin tatínek Jimmy Hoffmeyer.

Dopálení rodiče se znovu obrátili na vedení školy s tím, že je takové učitelčino chování nepřípustné a požadují přiměřený trest. Bylo jim řečeno, že kantorka dostane napomenutí a zápis do pracovního listu, to však rodičům nepřipadalo dostačující. Rozhodli se tak základní školu zažalovat o jeden milion korun a dcerku raději zapsali na jinou školu.


Přečtěte si také