Virály

23. listopadu 2022 12:18

redakce Prima Lajk

FOTO: Pár si udělal selfíčko poté, co přežil havárii letadla. Jak vypadá zvěčněná noční můra?

Dvojice přežila havárii letadla. Na oslavu si pořídila selfíčko.

Asi nejhorší noční můra každého cestujícího letadlem se stala před pár dny na mezinárodním letišti Jorge Cháveze v peruánské Limě. Při startu komerčního letu totiž ze zatím neznámých důvodů narazil do letadla hasičský vůz. Nešťastná srážka zabila dva přítomné hasiče, Angela Torrese a Nicolase Santa Gadueu, přičemž úřady stále vyšetřují příčinu.

Podle informací nebyli pasažéři ani posádka letadla naštěstí vážně zraněni, a jeden pár si dokonce po přežití havárie udělal před zničeným letadlem selfíčko. „Když ti dá život druhou šanci,“ napsal na Twitter Enrique Varsi-Rospigliosi, který má být onen muž na fotografii. Snímek byl rovněž zveřejněn na facebookové stránce airbusu A320 Systems, kde lidé začali okamžitě vyjadřovat soustrast pozůstalým rodinám hasičů.

Po havárii se společnost Lima Airport Partner, která letiště provozuje, vyjádřila k incidentu s tím, že měl být hasičský vůz v blízkosti dráhy v rámci domluveného cvičení. Už však není známo, z jaké příčiny vůz narazil do letadla ani proč se nacházel přímo na přistávací a odletové dráze, kde neměl podle informací do dělat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také