Virály

12. července 2022 12:40

redakce Prima Lajk

FOTO: Pasažéři zůstali uvěznění v rozpáleném letadle 90 minut. Proč je nepustili ven?

Let hrůzy? I tak by se dalo popsat hodinu a půl dlouhé peklo, které zažili cestující letecké společnosti British Airways.

Cestující přirovnali čekání v letadle k „pomalému zabíjení“. Pasažéři měli vzlétnout z francouzského Nice v neděli 10. července večer. Před startem však nastaly komplikace a stroj musel odlet odložit. Cestující zůstali uvěznění v letadle hodinu a půl. Klimatizace nefungovala a oni se museli ovívat letáčky, protože vzduch vevnitř byl prý doslova na padnutí.

Po 90 minutách horoucího pekla dal prý pilot pasažérům konečně pokyn, že mohou vystoupit z letadla a počkat ve vzdušném mostě. Posádka jim následně začala rozdávat studené vody. Jeden cestující pak v rozhovoru pro Daily Mail popsal své pocity. „Je to ostuda. V tom letadle bylo větší teplo než v pekle. British Airways nás pomalu zabíjela,“ nešetřil slovy kritiky pasažér. Někteří cestující prý brečeli a byli na pokraji omdlení.

„Uvízli jsme na letišti v Nice. Je tady tak 40 stupňů! Žádná klimatizace. Máme dvě hodiny zpoždění a zatím žádná známka toho, že bychom měli letět! Je to nelidské!“ napsala cestující Chrissie Whitfield na Twitter.

Sdílejte článek

Přečtěte si také