návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Podívejte se, jak dlouhý je váš malíček. Jeho velikost toho o vás prozradí víc, než si myslíte

Odborníci už zase jednou zjistili, že můžete odhadnout osobnost člověka i podle jeho prstů. Co myslíte, sedí to?
Vydáno: 29.11.2017
Velikost malíčku a prsteníčku
Autor: imgur.com Velikost malíčku a prsteníčku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Věděli jste, že délka vašich prstů, konkrétně malíčku a prsteníčku, toho vypoví mnoho o vašich vlastnostech? No, my také ne. Tvrdí to ale řada odborníků. Ti na základě svých studií opravdu přišli s tvrzením, že velikost malíčku v porovnání s prsteníčkem toho o vaší osobnosti vypoví více, než jste kdy tušili. A jsou to opravdu zajímavé postřehy, podle nichž se dají lidé shrnout do tří kategorií. Věříte tomu?

1. Malíček je na úrovni linie prvního článku prsteníček – Takový člověk je nejraději sám, není příliš komunikativní a nerad plýtvá slovy. Když už se ale rozhodne s někým trávit čas, chce ho využít co nejlépe. I přesto by si měl však takový člověk věřit mnohem více.

2. Malíček přesahuje počátek prvního článku prsteníček – Jde o typického extroverta, jemuž nedělá komunikace žádný problém, stejně jako vyjadřování emocí. Vaše milá a vstřícná povaha může být ale často špatně interpretována a zadělat vám na menší potíže.

3. Malíček je pod úrovní počátku prvního článku prsteníček – Máte problém vyjádřit své pocity či názory ostatním. Často od blízkých mnoho očekáváte, a když vás zklamou, neskrýváte své zklamání.

Jak vypadají vaše prsty na nohou?

Víte, jak vypadají vaše prsty u nohou! Jejich délka a tvar toho o vás prozradí víc, než si myslíte!

Článek je zařazen v: malíček , prsty , osobnost , prostředníček