návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Podnikatel pózoval s mrtvým slůnětem, které sám zastřelil. Tahle fotka rozzuřila internet

Zabít slona a ještě se tím chlubit na sociálních sítích? To už chce opravdu velkou kuráž.
Vydáno: 12.02.2019
Podnikatel zabil slůně a vyfotil se s ním 2
Autor: twitter Podnikatel zabil slůně a vyfotil se s ním 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hodně smutný pohled se naskytl uživatelům sociálních sítí, kteří zaregistrovali fotku podnikatele Mika Jinese. Na ní pózuje se zbraní v ruce společně s profesionálním lovcem Maxem „Buzzem“ Delezennem nad mrtvým slůnětem. To údajně zastřelil sám Mike v africkém Zimbabwe v říjnu 2018. Kontroverzní fotografie se však i s popisem celého lovu dostala na veřejnost až nyní. Rychle se však mezi uživateli rozšířila a mnozí z nich vyjadřovali zděšení nad tím, jak otevřeně se tímto činem podnikatel chlubí. Někteří komentující dokonce vyzvali k bojkotu společnosti TopGen Energy, se kterou Jines spolupracuje.

Jines na svou obranu tvrdí, že slona zabil v sebeobraně, poté, co na něj zaútočilo celé stádo. V rozhovoru pro CBS News také prohlásil, že se jednalo o dospělého jedince, nikoliv o mládě. Stojí si za tím, že informace, které se rozšířily na sociálních sítích, jsou zkreslené a je znepokojen výhrůžkami, které obdržel od několika lidí. Ať už říká pravdu, nebo ne, vůbec se nedivíme, že tahle fotka s mrtvým slonem tak zásadně pobouřila internet. Posuďte sami.

Podnikatel zabil slůně a vyfotil se s ním 2
Autor: twitter Podnikatel zabil slůně a vyfotil se s ním 2
Sloní mládě spadlo do jezírka.

VIDEO: Podívejte se, jak dvě slonice spolupracovaly, aby zachránily tonoucí se mládě. Tohle video vás dojme!

Článek je zařazen v: lovec , slůně , zastřelení , zabití , podnikatel