Virály

19. května 2020 11:50

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Policejní dron objevil na poli obrovský penis! Jaký trest za to jeho autorovi hrozí?

Když policisté pronásledovali podezřelého dronem, tak se jim naskytla zajímavá podívaná. Na poli nějakého farmáře totiž objevili vyoraný obří penis.

Uprchlého podezřelého hledali policisté dronem, udělali při tom ale objev, který by ten den určitě neočekávali. Na poli blíže nejmenovaného farmáře totiž zachytili obrovský penis, který byl vyoraný přes celé pole. Vyfocený obrázek penisu pak sdíleli na sociálních médiích s komentářem, že je naprosto úžasné, co občas mohou vidět ve vzduchu, i když jsou někdy tak trochu vyvedení z míry.

Na sociálních sítích pak lidé vymýšleli různé možnosti, jak se tam penis mohl dostat. Jeden uživatel napsal, že je to možná sdělení, jak říct policii, že šel podezřelý tímto směrem. Jiní obdivovali celou takovou práci – kdy musel někdo akci naplánovat, obstarat sekačky, pak se dostat na pole a sekat tak dlouho, dokud nebylo hotovo. Nejlepší bylo ale bezpochyby přesvědčení jednoho uživatele, který napsal, že musí jít o zatvrzelého zločince, který chce takhle na sebe upozornit.

Příspěvek se stal z pochopitelných důvodů rychle virální, ostatně podobně jako všechny penisy na polích, které se kdy do médií dostaly. Nejznámějším penisem se však stal bezpochyby ten, který měl vedle sebe ještě jmenovku Donalda Trumpa.

Sdílejte článek
Štítky Penis vysekaný penis

Přečtěte si také