Virály

28. února 2019 14:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Policie zveřejnila konverzaci mezi odsouzenou učitelkou a 13letým žákem, s kterým měla sex! Jaké sprosťárny mu posílala?

Láska někdy umí být pořádně zkažená.

Láska má mnoho forem, troufám si ale tvrdit, že láska mezi dospělou ženou (nebo mužem) v pozici autority a 13letým dítětem, za které v tomhle případě 28letá učitelka nesla v práci de facto odpovědnost, je dost možná ta nejzkaženější forma vůbec.

Brittany Zamora čeká pobyt ve vězení, o tom už není pochyb. Poté, co ji policie zadržela a obvinila ze sexu s nezletilým, její dosavadní život v podstatě skončil a ona teď musí začít nový. Takový, který, tipuju, nebude zrovna dvakrát příjemný. Každopádně o téhle dámě jsme psali už v minulosti, ve zkratce prý se studentem navázala vztah, protože se nudila, a následně s ním měla sex buď ve škole, nebo ve svém autě. Jo, a byla přitom celou dobu vdaná. Každopádně detaily z jejich vztahu až doteď policie tajila – to se nicméně změnilo, když policie čerstvě zveřejnila několik zpráv, které si mezi sebou pár vyměnil. A budete docela zírat:

V jednu chvíli učitelka píše, že kdyby mohla dát výpověď a mít s žákem sex celý den, napořád, tak by to udělala. Ten ji pak pro změnu odpovídá, že by s ní chtěl zase spát, protože mu to naposledy nestačilo. Nejen zkažená láska, tohle už je vyloženě zkažený svět. Nebo to někomu přijde v pořádku?

Sdílejte článek

Přečtěte si také