Virály

2. října 2022 17:42

redakce Prima Lajk

FOTO: Policistka odešla do penze a našla si práci jako striptérka. Měla k tomu tenhle bizarní důvod!

Žena, která pracovala u policie přes třicet let, má nyní novou práci jako striptérka.

Jednapadesátiletá Michelle Walton se v roce 2020 rozhodla odejít do důchodu a opustit práci strážkyně zákona. Výběr jejího dalšího zaměstnání zřejmě mnohé překvapí, ale po kariéře policistky se tato žena rozhodla pracovat jako striptérka – v policejní uniformě!

K policii nastoupila v roce 1989, když jí bylo 18 let. Po deseti letech si však vzala rok pauzu, kterou využila k cestování. Během toho pracovala jako tanečnice nahoře bez v jednom z australských barů. „Když jsem se vrátila zpátky do Anglie, byl to drsný návrat. Ale práci u policie jsem měla ráda, a tak to pro mě nebyl konec světa,“ popsala žena. U policie pak pokračovala dalších dvacet let a zaměřovala se hlavně na domácí násilí. Poté, co odešla do penze, přemýšlela, jak by využila svůj volný čas, a tak začala fotit sexy fotky ve spodním prádle.

Aby si natrénovala nějaké pózy, začala navštěvovat kurzy tance ve stylu burlesky. A to byl v podstatě i začátek její nové kariéry. Tento koníček ji přivedl na nápad pracovat jako striptérka v uniformě policistky v Charity kabaretním klubu. „Jednoduše dělám to, co mě baví už celý můj život a ráda bych v tom dodala odvahu i ostatním ženám,“ uzavřela bývalá policistka.

Sdílejte článek
Štítky policie uniforma Anglie styl kariéra policistka striptérka starobní důchod Michelle Walton

Přečtěte si také