Policistka kvůli účtu na OnlyFans musela skončit.
Autor: instagram.com/the.real.bella.lexi.2/ Policistka kvůli účtu na OnlyFans musela skončit.

FOTO: Policistku vyhodili ze sboru za účet na OnlyFans! Co nadřízeným vadilo?

rd. Publikováno: 25.01.2022
Policistka s účtem na OnlyFans byla donucena dát výpověď.

reklama

Melissa Williams z Colorada si chtěla k práci policistky ještě mírně přivydělat tím, že si založila OnlyFans účet, kam občas ve volném času sdílela lechtivý obsah, za který jí lidé platili. Zprvu nevinná činnost se jí ale rychle vymstila, a to když její profil objevili kolegové ze sboru, kteří si na Melissu následně stěžovali u nadřízených.

46letá ženě tak bylo posléze oznámeno, že by bylo lepší, kdyby sbor opustila. Přestože si žena na OnlyFans zavedla falešnou identitu a nijak zde nepropagovala fakt, že slouží u policie, její šéf to přesto vnímal jako potenciální slabinu, a ženě tak oznámil, že by měla skončit. Nakonec se díky právní pomocí povedlo Melisse alespoň vyjednat solidní odchodový bonus v hodnotě zhruba 600 tisíc korun.

 

Žena to nakonec začala vnímat pozitivně. Přestože si nepřála, aby její kariéra u policie skončila takto náhle a tímto způsobem, její rodina alespoň může být klidná, že se jí už nic nestane, a samotná Melissa se nyní může více soustředit na dráhu… 46leté OnlyFans modelky. No, žijeme v zajímavé době.

Emma Roberts a Garrett Hedlund se rozcházejí 1

FOTO: Slavný herecký pár oznámil rozchod! Mohly za to problémy s drogami?

reklama