návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Potetovaný muž bez genitálií zveřejnil svou nahou fotku. Vážně mezi nohama nic nemá?

Tenhle muž tvrdí, že je bezpohlavní a nebojí se nahoty ani lidí. Tak schválně, co všechno ukázal.
Vydáno: 25.04.2019
Muž potetovaný po celém těle zveřejnil nahou fotku 2
Autor: Instagram/adam.curlykale Muž potetovaný po celém těle zveřejnil nahou fotku 2

O potetovaném týpkovi jménem Adam Curlykale z ruského Kaliningradu, který si údajně nechal odstranit genitálie, už jste na našem webu možná četli. Poprvé o sobě dal vědět v polské televizní show v roce 2017, kde se označil za tzv. nullo, tedy bezpohlavního člověka, kterému však nechybí chuť na sex. Prozradil taky, že svou první kérku si nechal vytetovat už ve 12 letech, aby zakryl vady kůže způsobené rakovinou. Dnes je 32letý Adam potetovaný na 90 % těla včetně očních bulv. To mu však nestačilo.

Rozhodl se totiž, že si nechá odříznout bradavky a genitálie, které podle něj hyzdily jeho tělo. Po všech procedurách nyní na svém instagramovém účtu zveřejnil fotku, na které je úplně nahý – tedy až na kšiltovku, ponožky, boty a pouta. Bohužel si však zakrývá svůj rozkrok, takže se nedá zjistit, jestli mu pohlaví skutečně chybí. Ke snímku přidal popisek, že se nebojí nahoty, stejně jako se nebojí lidí. Ano, Adam prý vždycky věděl, že je jiný než zbytek společnosti. Přesto, není tohle už trochu přes čáru?

Muž potetovaný po celém těle zveřejnil nahou fotku 2
Autor: Instagram/adam.curlykale Muž potetovaný po celém těle zveřejnil nahou fotku 2
A přesně kvůli tomu byste přes cizí ploty nikdy lézt neměli!

DĚSIVÉ FOTO: Muž se pokoušel přelézt špičatý plot. Nepovedlo se a rozseknul si genitálie!

Článek je zařazen v: potetovaný muž , genitálie , Nahý , nullo

reklama