Virály

21. února 2022 11:53

redakce Prima Lajk

FOTO: První žena s Downovým syndromem se stala modelkou Victoria’s Secret! Takhle ji to sluší ve spodním prádle

Mezi sexy andílky Victoria’s Secret se poprvé v historii připojí i krásná modelka s Downovým syndromem.

Bezchybným modelkám s dokonalým tělem už zřejmě definitivně odzvonilo a na scénu přicházejí „obyčejné a normální“ ženy. Luxusní značka spodního prádla Victoria’s Secret už v minulosti oznámila, že chystá změnu, a ta se teď stala opravdu skutečností. Firma chce ukázat různorodost, a tak byly v reklamní kampani nahrazeny sexy andílci inspirativními ženami.

„Když se svět měnil, byli jsme příliš pomalí na to, abychom reagovali. Museli jsme přestat být o tom, co chtějí muži, a začít být o tom, co chtějí ženy,“ přiznal generální ředitel Victoria’s Secret Martin Waters. Zákaznice tak můžou v prádle vidět například fotbalistku Megan Rapinoe, indickou herečku Priyanku Chopra, aktivistku za rovnost pohlaví Eileen Gu, a co vůbec poprvé, i modelku s Downovým syndromem, čtyřiadvacetiletou Portorikánku Sofii Jirau.

Kampaň za inspirativní ženy s názvem „Love Cloud“ byla spuštěna na Valentýna a má povzbudit všechny ženy, aby šly za svým snem. „Den, o kterém jsem snila a pracovala jsem na něm, se dnes stal splněným snem. Konečně vám mohu prozradit své velké tajemství... Jsem první modelka Victoria's Secret s Downovým syndromem!“ napsala nadšeně na sociální sítě Sofia, pro kterou je tento bod v kariéře neuvěřitelným úspěchem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také