Virály

23. února 2021 19:22

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Rapper 6ix9ine se vychloubá na Instagramu drahým řetízkem a směje se těm, kteří ho mají menší! Kolik ho stál?

Známý rapper se na Instagramu pochlubil krátkým videem, kde se chlubí svým novým šperkem. A vysmívá se těm, kteří ho nemají tak velký jako on.

Asi už to patří tak nějak ke stylu rappera 6ix9ine, aby na sebe upozornil vždycky nějakým příspěvkem, kterým se ostatní snaží pobouřit nebo se jim chce vysmívat. Tekashi nedávno uveřejnil po několika měsících novou skladbu a chtěl o sobě dát na Instagramu nějak vědět, tak natočil krátké video, na kterém ukázal svůj nový řetěz s diamanty. Ukazuje, že má diamanty na obou stranách, tedy i na té zadní, která není vidět, a vysmívá se ostatním umělcům jako rapperům, promotérům nebo drogovým dealerům, kteří nosí řetězy mnohem tenčí. Taky zdůrazňuje, že ho stál řetěz jeden milion dolarů. Na konci videa pak roztočí obrovský přívěsek řetězu a snaží se udělat dojem se svým duhovým logem.

Někteří lidé mu ale do komentářů píší, že rozhodně nemohl takový řetěz stát milion dolarů, protože není, co by na něm bylo tak drahé. Jeden z komentujících napsal, že „může kategoricky říci, že to určitě milion dolarů nestálo už z toho důvodu, že jde o velice jednoduché zpracování a drobné kameny diamantů blízko u sebe“. Nepřišlo mu na řetězu cokoliv zvláštního nebo převratného, snad kromě toho, že je velký. Navíc když údajně rapper řetěz zvedl, tak zněl zevnitř dutě. Těžko říci, jestli byl z takového názoru Tekashi nadšený, ale vůbec se k němu nevyjádřil. Uvidíme, s čím přijde po svojí nejnovější skladbě s názvem ZAZA příště. Původně měl Tekashi sedět ve vězení, ale protože spolupracoval s policií a udal celý gang Nine Trey, trest mu snížili, a on se tak může naplno věnovat svojí kariéře.


Přečtěte si také