Virály

20. září 2022 13:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Restaurace chce zažalovat zákazníka, který nechal dýško přes 70 tisíc korun! Co se stalo?

Servírka v Alfredo’s Cafe dostala od zákazníka neuvěřitelně štědré spropitné. Později však obrovskou radost vystřídala jen neuvěřitelná hořkost, a to pro všechny zaměstnance tohoto podniku.

Před několika měsíci dostala servírka Mariana Lambertová 3 000 dolarů v podobě pořádně tučného dýška. V přepočtu přes 70 tisíc korun navíc obdržela k objednávce, která byla za pouhé tři stovky. Její radost se ale brzo proměnila ve smutek, a to v době, kdy se zákazník rozhodl, že chce peníze zpátky.

Eric Smith dal obsluze v restauraci spropitné, které se jen tak nevidí. Manažeři se nechali slyšet, že když to viděli, začali být velice podezřívaví. Nicméně platba proběhla v pořádku a Smith měl prý prohlásit, že je součástí hnutí, které si říká „Tips for Jesus“ (Dýška pro Ježíše, pozn. red.).

„Hodně to pro mě znamenalo. Dotklo se to mého srdce. Pořád tomu nemůžu uvěřit a jsem v šoku,“ nechala se tehdy slyšet servírka Lambertová. Situace se však po několika týdnech otočila a Smith se prostřednictvím e-mailu ozval a dožadoval se toho, aby mu byl jeho peněžní dar vrácen. Personál sice doufal, že se celá situace vysvětlí, ale po několika zprávách na sociálních sítích se restaurace rozhodla zákazníka zažalovat.

„Bohužel jsme museli podat žalobu, protože jsme v tuto chvíli bez peněz. A on nám řekl, abychom ho zažalovali. Takže zřejmě skončíme u soudu,“ posteskl si manažer restaurace Zachary Jacobson. Ten zároveň doufá, že zákazník nakonec částku skutečně restauraci nechá. „Neměli byste to dělat, když to končí takhle. Opravdu jsem si myslel, že chce někdo udělat dobrou věc,“ dodal na závěr.


Přečtěte si také