Virály

9. září 2020 15:25

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Restaurace nabízí zdarma tenhle obří burger! Musíte ho ale sníst celý. Dali byste to?

Jestli máte rádi burgery a jste schopní se jimi nacpávat každý den, možná by se vám líbila nabídka téhle restaurace. Je to ale velká výzva.

I když si určitě každý někdy dá burgera s hranolky, tak tuhle porci opravdu jenom tak někdo nezdolá. Anebo jo? Můžete to zkusit, budete si ale muset dojet do Madihah's Takeaway v Workingtonu v Cumbrii, kde se prodává jeden z největších burgerů na světě. Tenhle burger váží neuvěřitelných 12 kilogramů a je v něm na 32 tisíc kalorií. Samotné hovězí maso má 30 tisíc kalorií a sýr na 2000 kalorií, takže i jen konzumace sýra je docela výzvou. Tohle už by opravdu jen tak někdo nedal – musíte být buď trénovaný jedlík, anebo mít morbidní obezitu!

Přesto pokud burger stihnete sníst celý během jediné hodiny, tak ho máte úplně celý zdarma. V restauraci zřejmě moc dobře vědí, že to pro naprostou většinu lidí není reálné. V obrovském burgeru je kolem 11 kilo hovězího masa a celkem 20 plátků slaniny. Jde o totální hamburgerové monstrum. Majitel restaurace se dokonce zapřísáhl, že tenhle burger nikdy nikdo sníst nezvládne, takže vlastně vytvořili nepřekonatelnou výzvu. Dali dohromady asi 56 hamburgerů, aby burger dokázali stvořit. Několik lidí se prý výzvu dokonce pokoušelo překonat, ale když viděli velikost burgeru, tak byli v šoku a uznali, že přecenili svoje schopnosti. Realisticky by se mohl takový burger rozdělit mezi čtyři až pět lidí.


Přečtěte si také