Virály

8. listopadu 2018 01:16

redakce Prima Lajk

FOTO: Rodina se odstěhovala a nechala po sobě spousty věcí. Když se soused přišel podívat, čeho se zbavili, zůstal naprosto v šoku

Je normální, že při stěhování často vyhodíte spousty starých krámů, které jste moc nepoužívali a které sloužily spíše jako lapač prachu.

Každý má rád nové věci, proto se těch starých občas musí zbavit, aby si vytvořil místo pro ty nové. A při stěhování k tomu máte ideální důvod. Nepotřebné věci, které už nechcete, pak můžete nechat před barákem, kde si je někdo cizí může vzít a využít pro vlastní potřebu. Většinou tak uděláte dobrý skutek, protože někdo z toho může mít velkou radost. Ať už se jedná o starý stůl, židle nebo postel.

To se však netýká této rodiny z Detroitu. Tihle lidé se totiž zbavili svého pejska! Jejich soused Mike, který o jejich stěhování věděl, byl po vrácení z týdenní dovolené v naprostém šoku. Mezi starými věcmi našel ležet jejich psa. Zvíře smutně leželo na staré matraci a trpělivě čekalo, až se jeho majitelé vrátí domů. Mike tedy neváhal a okamžitě zavolal na pomoc odchytovou službu pro opuštěná zvířata. Díky jeho pomoci je teď zvíře v dobrých rukách nové milující rodiny, která se o něho postará rozhodně lépe. Teď už snad tenhle čtyřnohý chlupáč konečně pozná, co je to pravá láska a péče.


Přečtěte si také