FOTO: Šéf nutí zaměstnance platit za studenou vodu v kanclu. Kolik proboha stojí?

Tenhle šéf asi nevyhraje cenu za zaměstnavatele roku.

Máte za šéfa vola? Pech, takových zaměstnání je bohužel fůra. Ať už je ale váš šéf sebehorší, určitě to není tak zlé, jako následující případ. Na Redditu se totiž nedávno někdo podělil o fotku z kanclu, na které je automat na vodu a na něm vzkaz, ve kterém stojí:

„Zdravím, konzumente vody, pokud by sis rád vychutnal tuto delikátní POLSKOU PRAMENITOU VODU, prosím zajdi za Sandrou nebo Monicou a zaregistruj se do našeho velmi cool vodního klubu. Ale pozor kámo, voda není zadarmo. Členové klubu si mohou denně vychutnávat bezedný kelímek vody za cenu 5 dolarů měsíčně.“

Autor příspěvku na Redditu pochází z Británie, kde je vyloženě uzákoněno zaměstnancům zařídit zdroj pitné vody, který bude zdarma. Zatímco tak dotyčný šéf požaduje v přepočtu 112 korun měsíčně za tuto vodu, normální voda z kohoutku je zdarma. Jenže. To nic nemění na tom, že v principu je celý tenhle vzkaz a celý myšlenka nějaké lepší vody za měsíční poplatek totálně ujetá a není divu, že si na ni stěžuje jak autor příspěvku, tak po něm celá řada dalších komentujících. Tohle může napadnout fakt jen toho nejblbějšího šéfa na světě.

Sdílejte článek
Štítky peníze voda šéf Reddit

Přečtěte si také