Virály

28. února 2023 12:13

redakce Prima Lajk

FOTO: Sexy Amouranth oznámila vstup do světa boxu! Kdy čeká streamerku její první zápas?

Sexy Amouranth hodlá vstoupit do světa boxu.

Tabulky už Amouranth přepsala několikrát, na Twitchi byste momentálně nenašli populárnější streamerku, stejně tak byste pro ni ale jen těžko hledali konkurenci na OnlyFans, kde platí (bokem hereček a zpěvaček) za nejpopulárnější tvůrkyni obsahu vůbec. Teď se každopádně sexy Amouranth rozhodla dobýt další pole – svět boxu.

Ano, čtete správně, vnadná, a přesto křehká streamerka skutečně hodlá vstoupit do ringu, první zápas ji čeká už v létě v Madridu, konkrétně 1. července, kdy se střetne se španělskou streamerkou Mayichi. Večer pořádá španělský influencer Ibai Llanos a jedná se již o třetí takový turnaj pod jeho dohledem.

Detaily kontraktu ani zápasu zatím nejsou známy, Amouranth jen potvrdila účast fotkou na sociálních sítích. Co se Mayichi týče, tato španělská kráska se proslavila zejména hraním her Minecraft nebo Valorant, občas se ale objeví i v kategorii Just Chatting. Na rozdíl od Amouranth pak netvoří sexuální obsah, což by mohlo znamenat výhodu v tom smyslu, že se nebude bát zranit. Po čerstvém zápase mezi Jakem Paulem a Tommym Furym se každopádně jedná o jeden z nejvyhlíženějších duelů roku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také