Virály

22. května 2018 15:27

redakce Prima Lajk

FOTO: Sexy studentka dostala úchylnou zprávu jak z 50 odstínů! Co šíleného jí týpek nabídl?

Už jste se někdy na Instagramu setkali s něčím podobně úchylným?

Jednou z nejmíň příjemných věcí na životě krásné holky je fakt, že v době sociálních sítí nikdy nemá pokoj. Venku je totiž bohužel stále dost podivných lidí a především mužů, kteří si myslí, že mají právo obtěžovat každou, která se byť třeba jen opováží na ně podívat. Ne, pánové, pohled fakt není pozvánka. A už vůbec to neznamená, že chce fotky vašeho přirození ve vzkazníku. Zkuste si to už zapamatovat.

19letá Emily Mather se teď nedávno ovšem setkala ještě s něčím daleko úchylnějším, a to je co říct. Na otravné zprávy cizích mužů je zvyklá z Facebooku i Instagramu, když ji ale přišla zpráva od někoho jménem „openwallet2018“ (wallet znamená v překladu peněženka), zarazila se. Tohle bylo totiž vůbec poprvé, co jí někdo nabídl doslova možnost stát sexuální dominou.

via GIPHY

Ne, nepřeháníme. Jak jinak totiž popsat návrh, ve které vám cizí člověk nabídne bydlení a finanční záštitu výměnou za to, že budete jeho oddanou milovnicí a zároveň trýznitelkou? Anonym celý návrh několikrát označil termínem finanční nadvláda, tzv. oficiální přízvisko podobných „dohod“. Ty fungují tak, že si muž najde dívku, která s ním bude spát a přitom ještě dělat nějaké speciality, jako například škrcení, bičování, přivazování - zkrátka co vás jen napadne, a on ji za to poskytne přístup ke svému kontu.

Emily nejprve odmítla, podezřelou zprávu nicméně sdílela na Twitter, kde se k věci vyjádřili i další uživatelé. A obecně se všichni shodli na tom, že by jako chudá studentka měla na nabídku kývnout a utratit tolik peněz, kolik jen zvládne. Morálka tak opět jednou dostala hezký kopanec do břicha a my jen můžeme doufat, že si to Emily eventuálně nerozmyslela a týpek šel zkoušet štěstí jinam. V jeho popisku mimochodem stálo jen následující: „Otrok. Moje peněženka je vždycky připravena k vypláchnutí.“ A pak, že romantici vymřeli.


Přečtěte si také