Virály

18. února 2022 20:33

redakce Prima Lajk

FOTO: Seznámili se na Tinderu, na čtvrtém rande už jí pomáhal s porodem! Příběh tohoto páru dojal internet

Seznámení na Tinderu vedlo k dojemnému příběhu.

Čtvrté rande obvykle začíná být už o bližším seznamování. Může dojít na romantickou večeři následovanou filmem u někoho doma, případně noční procházkou k někomu domů, nebo zkrátka rovnou návštěvou něčího domova. Každopádně existují i případy, kdy čtvrtá rande jdou ještě dál. Příkladem budiž pár Alyssa Hodges a Max Silvy z Austrálie.

Ti se seznámili přes online seznamku Tinder, následně se sešli, slovo dalo slovo, a oba ihned poznali, že tam je něco víc. Rozhodli se tomu dát tedy šanci, a to i přes to, že Alyssa v tu dobu byla těhotná a těsně před porodem. Ani ona ale v tu dobu nemohla tušit, že na čtvrtém rande zažijí až takhle adrenalinový zážitek. Jen co totiž Alyssa vyzvednula Maxe na letišti, praskla jí voda. Okamžitě tak museli spěchat do nemocnice, kde byl Max následně prý její největší oporou.

@alyssa_jane01

Reply to @tiktokwontstop123 My tinder date was at my birth! 😳 #storytime #birthstory #pregnant #postpartum #birth #mumsoftiktok #motherhood #babies

♬ original sound - Alyssa

Dívka každopádně později sdílela svůj příběh na TikTok, kde se okamžitě stal virálním hitem. Největším hrdinou v něm je samotný Silva, kterého lidi označují za muže roku a oceňují, že se nebál okamžitě převzít takhle velkou zodpovědnost. Ukazuje to, jak je dospělý a připravený. Každopádně pár spolu údajně dál randí, takže to vypadá, že je celá událost nejspíš semkla daleko víc, než jak tomu na čtvrtých rande – která taky někdy bývají označována jako poslední – obvykle bývá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také