FOTO: Šílená žena, která si hrála na plastikovou Angelinu Jolie, sdílela děsivé fotky z postele. Vážně vypadá jako před smrtí?

Každý má nějakého svého idola. Tahle žena se zhlédla v Angelině Jolie, a tak podstoupila přes 50 plastických operací, aby vypadala jako ona. Tohle už ale trochu přehnala.

Plastová „zombie“ o sobě nedala dlouho vědět. Tato mladá žena podstoupila obrovské množství plastických operací, aby vypadala přesně jako Angelina Jolie. Jestli se jí to povedlo, nebo ne, těžko říct, nedávno ale sdílela na Instagramu děsivé fotky. Vypadá na nich hůř než anorektička těsně před smrtí a prohlásila, že si zlomila krk.

Fotka z nemocnice ale není moc autentická. Fejková Angelina je proslulá pro svoje rozsáhlé úpravy ve Photoshopu. Tomu, že jde jenom o nějaký žertík, nasvědčuje i fakt, že na videích má ruce úplně normální a také obličej nemá tak propadlý. I když by si rozhodně dovolit přibrat mohla.

Jen pár dní po fotce z nemocnice navíc sdílela fotku, kde objímá nepřirozeně znetvořenýma končetinama sloup. To by asi někdo se zlomeným krkem nedělal, že? Sama platická zombie se k tomu vyjádřila: „Teď vidím, že mám něco společného s Angelinou Jolie, ale bavím se tím a vypadat jako někdo není můj cíl,“ řekla.

No, co si z toho vzít. Že by snad chtěla plastová zombie fanoušky přesvědčit, že může být kýmkoliv chce? Tak jako tak je na to už trochu pozdě. A ten žertík se v tom taky nevydařil…

Sdílejte článek
Štítky virál Angelina Jolie sahartabar Sarah Tabar

Přečtěte si také