návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Slavná streamerka je obviněna ze sexuálního vztahu se 14letým hráčem! Prásknul to na ni právě on

Streamerka je obviněna ze sexuální vztahu se 14letým. Co jí hrozí?
Vydáno: 07.07.2020, rd
Streamerka obviněna ze sexuální zneužití 1
Autor: Instagram.com Streamerka obviněna ze sexuální zneužití 1

Twitch, resp. herní prostředí jako takové, je v posledních týdnech otřásáno jedním sexuálním skandálem za druhým. Čím více obětí sexuálního zneužívání vychází s pravdou ven, tím více vývojářů, ale i streamerů odchází ze společností, případně končí se streamováním, jsou s nimi rušeny smlouvy, odstupují od nich partneři, a ještě navíc se případy předávají policii. Po Dr. Dissrespectovi z minulého týdne nyní vyplaval na povrch další takový skandál.

Tentokrát jde o komentátorku a streamerku Cinnpie, která se věnuje hře Super Smash Bros. Tu obvinil Troy „Puppeh“ Wells, jeden z předních hráčů výše zmíněné hry, že s ním navázala sexuální vztah v době, kdy mu bylo pouhých 14 let.


Se Cinnpie se měl údajně stýkat při různých příležitostech napříč celým létem 2016, kdy nedošlo k úplnému styku, ale měl proběhnout orální sex. Wells obvinil dívku z toho, že s ním psychicky manipulovala, citově ho vydírala, a on se tak na oplátku dostával do depresí a úzkostných stavů.

Cinnpie se zatím o věci nevyjádřila, vedoucí panel pro hru Smash nicméně vydal vyjádření, že tento incident prošetří, stejně jako všechna případná další oznámení tohoto druhu.

Článek je zařazen v: Twitch , streamerka , sexuální vztah , obvinění , hra , Super Smash Bros. , orální sex

reklama