Virály

7. července 2020 13:33

redakce Prima Lajk

FOTO: Slavná streamerka je obviněna ze sexuálního vztahu se 14letým hráčem! Prásknul to na ni právě on

Streamerka je obviněna ze sexuální vztahu se 14letým. Co jí hrozí?

Twitch, resp. herní prostředí jako takové, je v posledních týdnech otřásáno jedním sexuálním skandálem za druhým. Čím více obětí sexuálního zneužívání vychází s pravdou ven, tím více vývojářů, ale i streamerů odchází ze společností, případně končí se streamováním, jsou s nimi rušeny smlouvy, odstupují od nich partneři, a ještě navíc se případy předávají policii. Po Dr. Dissrespectovi z minulého týdne nyní vyplaval na povrch další takový skandál.

Tentokrát jde o komentátorku a streamerku Cinnpie, která se věnuje hře Super Smash Bros. Tu obvinil Troy „Puppeh“ Wells, jeden z předních hráčů výše zmíněné hry, že s ním navázala sexuální vztah v době, kdy mu bylo pouhých 14 let.

Se Cinnpie se měl údajně stýkat při různých příležitostech napříč celým létem 2016, kdy nedošlo k úplnému styku, ale měl proběhnout orální sex. Wells obvinil dívku z toho, že s ním psychicky manipulovala, citově ho vydírala, a on se tak na oplátku dostával do depresí a úzkostných stavů.

Cinnpie se zatím o věci nevyjádřila, vedoucí panel pro hru Smash nicméně vydal vyjádření, že tento incident prošetří, stejně jako všechna případná další oznámení tohoto druhu.


Přečtěte si také