Virály

7. července 2022 14:59

redakce Prima Lajk

FOTO: Slavný gamer přišel kvůli rozvodu o 11 milionů korun. Manželka ho připravila i o kariéru! Co se stalo?

Slavný gamer Boombl4 přišel o manželku, kariéru a taky všechny peníze.

Není to tak dávno, co Kirill „Boombl4“ Mikhailov dovedl slavný esportový tým NAVI k vítězství na velkém herním turnaji ve Stockholmu. Loni to zkrátka pro populárního hráče vypadalo fantasticky, dokonce se i oženil se sexy influencerkou LiQueen. Jenže pak přišla válka na Ukrajině, spory v rodině, a nakonec totální kolaps. Sám Mikhailov nyní vysvětlil, jak vše začalo:

„Před Majorem (turnaj, pozn. redakce) jsme se rozešli, a to proto, že LiQueen její vlastní matka pověděla, že spolu nikdy nebudeme mít zdravé dítě. Tento hnusný důvod jsem se ale dozvěděl až po zasnoubení. Každopádně ještě na dovolené v Mexiku jsem ji dal slib, že pokud vyhraju Major, tak ji požádám o ruku. Až do grandfinále jsme se sice vůbec nebavili, pak mi ale napsala, možná s vidinou peněz, jestli si pamatuju na svůj slib. Ten jsem taky dodržel. Teď zpětně se ale domnívám, že mě během Majoru podvedla.“

Zajímavostí je, že LiQueen se předtím živila prostitucí, v zásadě tak Mikhailov mohl něco takového čekat. 23letý ruský hráč nicméně díky vztahu s kráskou přišel takřka na mizinu, jelikož dívka stihla utratit kolem 11 milionů korun z jejich společného účtu. Do toho navíc musí splácet hypotéku a kvůli válce na Ukrajině, kterou sice odsoudil (na rozdíl od LiQueen), navíc přišel i o možnost účastnit se turnajů, protože tým opustil. Poslední kapkou bylo video, na kterém údajně šňupe kokain. Následné výsledky testů na přítomnost drog v těle ale prokázaly, že je Boombl4 čistý. Šance na comeback se tady ale prozatím nerýsuje.

Sdílejte článek
Štítky rozvod válka esport manželka Rusko Gamer

Přečtěte si také