Virály

23. srpna 2018 11:48

redakce Prima Lajk

FOTO: Stážistka v NASA dostala padáka poté, co omylem řekla šéfovi, aby táhnul dopr*ele! Jak k tomu došlo?

Co všechno se může stát na sociálních sítích.

NASA je jednou z těch společnosti, pro něž by měly pracovat skutečně jen ti nejvzdělanější a nejtalentovanější lidé na světě. Přece jen tu jde o budoucnost naší planety. Je tak s podivem, že pozici v NASA získala i následující dívka.

Jistá @NaomiH_official na Twitteru sdílela radostný, byť lehce pubertální post o tom, že byla přijata na stáž v NASA. Její vulgarismy ale přitáhly taky legendárního inženýra a raketového vědce Homera Hickhama, který patří k radě, jež na NASA dohlíží. Ten jí doporučil, aby zvolila mírnější jazyk. Jenže dívka zřejmě nepatří k těm nejklidnějším, a tak veřejně navrhla Hickhamovi, aby jí políbil zadek a šel do… no, však víte. Světe div se, nabídka ke stáži pár dní na to zmizela a dívce zůstaly jen oči pro pláč.

Ukázalo se, že Hickham s jejím vyhazovem ovšem neměl nic společného. NASA totiž sama kontroluje svá označení, a jakmile si všimla podezřelého vlákna na Twitteru, zástupci společnosti se rozhodli ukončit s dívkou pracovní poměr. Naštěstí je tu ale pořád dobrák Hickham, který – ačkoliv to nemá vůbec zapotřebí – se rozhodl za dívku postavit, nabídl jí ještě lepší pozici a prý udělá vše, aby svoji vysněnou práci nakonec dostala. Inu, tomu se říká charakter.

Sdílejte článek

Přečtěte si také