Streamerka vymyslela trik na kojení před kamerou 1
Autor: twitter.com/LuxieGames Streamerka vymyslela trik na kojení před kamerou 1

FOTO: Streamerka posunula koupání ve vířivce na nový level. Využila ho ke kojení

rd. Publikováno: 08.12.2022
Streamerka využila koupání ve vířivce jako způsob, jak zakrýt kojení.

reklama

Streamování z vířivky? V posledních letech nečekaně populární žánr, který umožnil mladým streamerkám (a ano, skutečně to z drtivé většiny využívají především mladé a krásné streamerky) se zviditelnit a nabrat velké množství followerů, aniž by si museli rovnou zakládat OnlyFans.

LuxieGames nicméně mezi takové nepatří, místo toho se soustředí více na hry a tradiční obsah. Nedávno se taky stala poprvé matkou, což mělo za následek, že začala méně streamovat. Aby tak nepřicházela ještě o více času před kamerou, než je nutné (Twitch a jeho smlouvy jsou v tomhle nekompromisní), vymyslela ovšem trik, díky němuž zvládne jak zůstat ve spojení s fanoušky, tak kojit.

Jednoduše si takhle přes sebe na polovinu obrazu dala obrázek ženy ve vířivce, aby zakryla proces kojení, a svoji hlavu nechala odhalenou, aby mohla dál reagovat na chat. Je to samozřejmě mírná provokace citlivějších lidí, kteří na podobné věci nejsou zvyklí, zároveň to ale není proti pravidlům a navíc je to docela vtipné řešení. I proto za to sklidila na sociálních sítích převážně potlesk.

 

Bývalá učitelka zabanovaná na OnlyFans začala prodávat spodní prádlo 1

Zabanovaná učitelka z OnlyFans opět šokovala. Co nechutného začala prodávat?

reklama