návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Student měsíc nemasturboval. Teď tvrdí, že dokáže levitovat!

Vede absence masturbování k získání superschopností?
Vydáno: 07.12.2019
I takhle lze získat superschopnosti 1
Autor: twitter.com I takhle lze získat superschopnosti 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pár dní už tu máme prosinec, byli bychom ale nedůkladní, kdybychom se ještě na chvíli nevrátili do předchozího měsíce, který je kromě listopadu známý ještě taky jako „No Nut November“. Pro neangličtináře bychom asi měli doplnit, že se jedná o frázi odkazující na fakt, že pánové v listopadu nemasturbují – což je vedle neholení se další způsob, jak upozornit na mužskou prevenci rakoviny prostaty. Ale to už jsme opravdu hodně odbočili.

V zásadě se totiž chceme bavit o tom, co s lidským tělem může takový měsíc bez masturbace udělat. Nebo spíš co jeden odvážný a možná trochu ukecaný student z Kanady tvrdí, že může. 22letý Karan Aurora totiž prý díky absenci masturbace získal schopnost levitace. Ano, odmítání si uvolnění prý vedlo k tomu, že se Karan začal cítit mnohem lehčeji a nad svým tělem získal lepší kontrolu – což následně vedlo k tomu, že se začal vznášet. Nevěříte? Tak se podívejte na následující důkazy.

 

 

I takhle se můžou zrodit superhrdinové.

Článek je zařazen v: masturbace , levitace , vtip , humor , uvolnění , kontrola , tělo , schopnosti