návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Studenti museli nosit během písemky na hlavě krabice, aby nemohli opisovat. Jak na to reagovali rodiče?

Učitelům už zřejmě došla trpělivost s tím, jak studenti podvádějí a opisují. Tak vymysleli, že si mají dát studenti na hlavu kartonové krabice.
Vydáno: 21.10.2019
Krabice
Autor: /twitter.com/ANI Krabice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Učitelé na indické škole požádali studenty, aby si na hlavu dali kartonové krabice. Mělo to zabránit opisování od sousedů nebo podvádění a opisování z taháků. Tento zdánlivě neškodný a kreativní nápad se ale indické škole moc nevyplatil. Fotky studentů s krabicemi na hlavě obletěly internet. Tam pochopitelně sklidily velký úspěch. Rodiče ale už tak nadšení nebyli. Škola byla silně kritizovaná a musela se veřejně omluvit poté, co se fotky staly virálními.

V přední části krabic byly otvory, takže studenti mohli vidět na test, který dělají a zároveň nemohli dělat nic jiného. Školní úředníci se omlouvali, že tuto metodu viděli na jiných školách, které ji praktikují a chtěli experimentovat. Studenti však prý s krabicemi souhlasili a někteří si dokonce donesli svoje vlastní. Někteří si krabici sundali po 15 minutách, jiní po dvaceti, a kdyby ne, učitelé je požádali o sundání krabic hned po dopsání testu.

Škola každopádně prohlásila, že už tuto metodu nepoužívá a spolupracuje s místními školskými úřady, kteří se tím zabývají. Ať je to k jakémukoli účelu, studenti nemohou být nuceni do nošení kartonových krabic na hlavě.

Ilustrační foto

Jak vám chutná? Studenti svým učitelům servírovali jídlo potřísněné tělesnými tekutinami

Článek je zařazen v: škola , studenti , studenti opisují , krabice na hlavě