reklama

reklama

Muž se skrýval u studentky v šatníku 2

FOTO: Studentka našla ve svém šatníku cizího muže, který měl na sobě její oblečení! Jaký trest mu hrozí?

Publikováno: 06.02.2019
Noční můra všech strašpytlů.

reklama

Na noc se zamykáte, v kuchyni necháváte svítit a před spaním se díváte pod postel, jestli se tam neschovává strašidlo? Pak vás musíme varovat, následující příhoda vaše obavy totiž jenom zhorší.

Studentka, která chtěla být známá jen jako Maddie, se jednoho večera vrátila na byt, kde žila ještě s pár spolubydlícími. V minulosti společně vtipkovali, že její šatník navštěvuje mýval, občas totiž odtamtud vycházely divné zvuky nebo se jí ztrácelo oblečení. Když se tedy v noci vrátila domů a slyšela opět podivné zvuky ze šatníku, zeptala se, kdo tam je. A tentokrát se jí dostalo odpovědi.


Ukázalo se, že v šatníku byl cizí muž – ten se představil jako Drew. Měl na sobě přitom všechny její věci a vypadal viditelně narušeně. Dívka se snažila vyslat signál o pomoc skrz své Apple hodinky, ty ale překvapivě nefungovaly. Místo toho si tak muže fotila na telefon a posílala fotky svému příteli. Když ten dorazil, cizí muž odešel.

Policie jej později zadržela a on skončil ve vězení. Ukázalo se, že měl v minulosti hned několik prohřešků a skrýval se před zákonem. Netřeba dodávat, že Maddie si ještě ten večer našla nový byt.

reklama