návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Studentka našla ve svém šatníku cizího muže, který měl na sobě její oblečení! Jaký trest mu hrozí?

Noční můra všech strašpytlů.
Vydáno: 06.02.2019
Muž se skrýval u studentky v šatníku 2
Autor: twitter.com Muž se skrýval u studentky v šatníku 2

Na noc se zamykáte, v kuchyni necháváte svítit a před spaním se díváte pod postel, jestli se tam neschovává strašidlo? Pak vás musíme varovat, následující příhoda vaše obavy totiž jenom zhorší.

Studentka, která chtěla být známá jen jako Maddie, se jednoho večera vrátila na byt, kde žila ještě s pár spolubydlícími. V minulosti společně vtipkovali, že její šatník navštěvuje mýval, občas totiž odtamtud vycházely divné zvuky nebo se jí ztrácelo oblečení. Když se tedy v noci vrátila domů a slyšela opět podivné zvuky ze šatníku, zeptala se, kdo tam je. A tentokrát se jí dostalo odpovědi.


Ukázalo se, že v šatníku byl cizí muž – ten se představil jako Drew. Měl na sobě přitom všechny její věci a vypadal viditelně narušeně. Dívka se snažila vyslat signál o pomoc skrz své Apple hodinky, ty ale překvapivě nefungovaly. Místo toho si tak muže fotila na telefon a posílala fotky svému příteli. Když ten dorazil, cizí muž odešel.

Policie jej později zadržela a on skončil ve vězení. Ukázalo se, že měl v minulosti hned několik prohřešků a skrýval se před zákonem. Netřeba dodávat, že Maddie si ještě ten večer našla nový byt.

Článek je zařazen v: šatník , muž , zločin , studentka , byt , strach , šaty

reklama