návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Synové popřáli tátovi k narozeninám billboardem. Otci následně volaly tisíce lidí! Co na něj děti napsaly?

Synové taťkovi provedli drsný prank.
Vydáno: 16.03.2019
Synové dali tátovi k narozeninám billboard 1
Autor: facebook.com Synové dali tátovi k narozeninám billboard 1

Jistý muž z Floridy, který se považuje spíše za introvertní typ člověka, má takový problém. Jeho synové, velcí extroverti, jej už dlouhé roky prankují tím, že mu každé narozeniny připraví nějaký trapas. Naposledy to byla večeře v restauraci, kdy donutili všechny zákazníky i personál zpívat všechno nejlepší. Jejich nejnovější prank je ale přece jen o třídu výš.

Zaplatili si totiž billboard vedle dálnice, na kterém je fotka jejich otce, přání k narozeninám, a taky prosba, aby lidé zavolali na uvedené číslo, a muži taky popřáli. A ano, hádáte správně. Uvedené číslo je skutečně telefon na jejich tátu. A jak to víme? Protože otec se s drsným prankem pochlubil v televizi, kde mimo jiné svěřil, že mu od té doby volaly tisíce lidí, aby mu popřáli. A to má narozeniny teprve 16. března. Co se billboardu poblíž Atlantic City týče, ten pak nikam nezmizí ještě měsíc poté, co otec narozeniny oslaví. Takové děti jsou k nezaplacení, že?

Článek je zařazen v: synové , prank , otec , praní , narozeniny , Billboard

reklama