Virály

27. března 2019 10:55

redakce Prima Lajk

FOTO: Tahle holka už si nemůže dělat selfíčka kvůli příšernému účesu. Vážně za tuhle šílenost ještě zaplatila?!

Vlasy dělají dokonalou vizáž, když se to ale nepovede, je oheň na střeše. Nebo spíš na hlavě. Za tento účes zaplatila žena skoro dva tisíce korun.

Dvacetiletá Rachel jen chtěla nějaký pěkný účes, tak se vydala do profesionálního salonu, kde strávila mnoho hodin, utratila dva tisíce a očekávala, že výsledek bude bombastický. Nic víc než krásný sestřih a barvu si nepřála. To jsou obvykle věci, které ženy v salonu očekávají. Vše vypadalo v pořádku. Ničeho si nevšimla do doby, než se vrátila domů a pořádně se na vlasy podívala.

Chtěla jen zastřihnout konečky, takže neočekávala nějaké velké změny. Sestřenice jí ale okamžitě řekla, ať se podívá do zrcadla. Rachel si vlasy napřed umyla a stylizovala běžným způsobem, jak je zvyklá. A pak uviděla tu hrůzu. Konečky byly ostříhané s obrovskými zuby a znechucená Rachel postovala jejich fotku na Facebook, aby se podělila se svojí šokující zkušeností. Salon jí ještě odepsal, že se má vrátit a že jí to upraví, ale neomluvili se. Nakonec jí vlasy doupravila sestřenice a sice to bylo o dost kratší než chtěla. Smutná žena prohlásila, že teď už si nemůže dělat selfie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také