Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

FOTO: Takhle vypadal nepovedený klon Angeliny Jolie před plastikami! Šokuje vás, jak byla dívka krásná

Z krásné ženy se proměnila v obludu.
Vydáno: 04.12.2017, redakce
Sahar Tabar

Z principu proti plastickým operacím nic nemáme. Ať už se jedná o Týnuš Třešničkovou a její přifouklá prsa, nebo upravené nosánky hollywoodských hereček. Jako u všeho, i tady je ovšem třeba dodržovat nějakou hranici. Bohužel, iránskou dívku Sahar Tabar tahle hranice patrně nezajímá.

Takhle vypadala dívka před plastikami
Takhle vypadala dívka před plastikami
Instagram.com

Prošla totiž šílenou transformací, kdy se během 50 plastických operací snažila přiblížit svému idolu americké herečce Angelině Jolie. Výsledek dopadl tragicky. Teď ale na internet unikly fotky Sahar z doby před prvními operacemi, a při pohledu na ně je člověk snad ještě víc v šoku. 19letá dívka byla totiž od přírody poměrně krásná a nějaké úpravy tedy nebyly vůbec potřeba. Celou věc podtrhuje fakt, že v době své největší popularity měla Sahar na Instagramu 300 tisíc fanoušků, jejichž počet teď klesnul na 70. Tak snad je aspoň ona spokojená.

Reklama
Článek je zařazen v: Angelina Jolie, plastika, operace, dívka, herečka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama