FOTO: Tatínek slíbil, že pohlídá děti. Když se jeho žena vrátila, našla ho v téhle poloze!

Otec vymyslel chytrý způsob, jak zabavit své děti. Maminku tím doma lehce šokoval.

Když se manžel Monicy Weber z Colorada nabídl, že pohlídá jejich čtyři děti, tak ještě netušila, že přišel s ďábelským plánem, jak tohle zvládnout. Jen co žena odešla na nákup, zadal Michael, zdravotní bratr a voják v záloze, svým dětem zajímavou výzvu. Zatímco si lehne na gauč a bude pózovat, musí jej co nejrealističtěji nakreslit. Vítěz pak dostane odměnu v podobě čokolády.

"I'll keep the kids so you can grocery shop in peace" ....then I come home to this 🥰🤣 I'm pretty sure he's the most...

Posted by Monica Weber on Sunday, November 24, 2019

Když se tak po dvaceti minutách Monica vrátila, našla spícího Michaela na gauči a děti ji tišily, aby ho neprobudila a ony mohly dál kreslit. Monica si tak dění v obýváku vyfotila a sdílela na sociální sítě, aby ukázala, jak geniálního má muže. Příspěvek se stal virální, a jelikož pod něj spousta lidí psala, že byl tenhle kousek sice vyčůraný, ale zároveň nebezpečný, musela ještě Monica doplnit pár věcí, aby ji trollové přestali otravovat.

V prvé řadě – mezi dětmi byly dvě starší, které by otce probudily, jakmile by se něco stalo. Michael je zároveň vycvičený k tomu mít lehký spánek kvůli své práci, pravděpodobně by se tak vzbudil sám, jen co by jedno z dětí opustilo prostor obýváku. A třetí a nejdůležitější věc – jejich děti milují čokoládu a udělaly by pro ni cokoliv. Tahle výzva zkrátka nemohla dopadnout špatně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také