Virály

16. prosince 2019 15:46

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Tatínek zůstal šokovaný, když rozbalil svůj sendvič. Co na něj uvnitř čekalo?!

Představte si, že máte chuť na pořádnou svačinu. Tak si koupíte bagetu s nápisem, že jde o jídlo na celý den. A těšíte se, až si na ní pochutnáte. Představte si, že máte chuť na pořádnou svačinu. Tak si koupíte bagetu s nápisem, že jde o jídlo na celý den. A těšíte se, až si na ní pochutnáte.

Do podobné situace se dostal 32letý Joel, když bagetu konečně otevřel. Celodenní snídaně z obchodu Aldi slibovala slaninu, klobásu a vejce uvnitř. Za 60 korun měl mít celkem tři sendviče s různými kombinacemi náplňových ingrediencí. Když pak ale ve skutečnosti sendviče rozložil, aby zjistil, co se skrývá uvnitř. A jestli tam skutečně všechny ingredience jsou, zůstal šokovaný. Vevnitř totiž objevil… No, vlastně vůbec nic.

Sendviče pak vyfotil a dal je na Facebook s tím, aby si tak trochu postěžoval. Byl zklamaný, že má svoje sendviče sotva z poloviny plné. A rozhodně uvnitř není to, co je na obalu. Aldi pak odpovělo, že kdyby si schoval účtenku, mohl prý získat plnou náhradu. No, co naplat, už jí bohužel neměl. Ale pro tuhle bagetu to rozhodně není dobrá reklama…

Sdílejte článek

Přečtěte si také