Virály

10. května 2022 15:01

redakce Prima Lajk

FOTO: Tato polyamorní rodina si je opravdu blízká. Nikdo totiž netuší, který z tatínků je skutečný otec jejich dětí

Rodina, ve které jsou dva tatínkové a dvě maminky si je natolik blízká, že netuší, kdo z nich je otec jejich dvou dětí.

Manželé Taya (27) a Sean (45) Hartlessovi potkali Alysiu (33) a Tylera (35) Rodgersovi online v roce 2019. Původní záměr byl pouze okořenění jejich sexuálního života. Nicméně si oba manželské páry sedly natolik, že nezůstalo pouze u postelových hrátek a oni se rozhodli, že spolu zůstanou. V roce 2020 se spolu sestěhovali a měli spolu další dvě děti (Alysia a Tyler už spolu dvě měli).

Jelikož si mezi sebou střídají partnery, netuší, kdo je skutečným otcem jejich dvou nejmladších dětí a prý to tak chtějí nechat. „Nikdo z nás neměl s polyamorií před tím zkušenosti, ale prostě jsme se potkali a zamilovali,“ řekla Taya.

Od té doby, co spolu bydlí, tak prý vychovávají všechny čtyři děti společně jako jedna velká rodina. „Je pravda, že to nebylo vždycky jednoduché. Chvíli mi trvalo, než jsem si přiznala, že něco cítím k někomu jinému a rozhodně občas žárlíme,“ přiznala Taya.

Zároveň však dodává, že je to pro ně teď přirozené a je za více partnerů velice vděčná. Taya vysvětlila, že si muži každou noc mění pokoje, takže spí jednu noc se Seanem a druhou s Tylerem. Nikoho dalšího si prý do ložnice nepouští a fungují jako „uzavřená čtyřka“.

Sdílejte článek
Štítky děti rodina polyamorie otcové matky

Přečtěte si také