Virály

15. prosince 2018 13:42

redakce Prima Lajk

FOTO: Tenhle chlapík zažil pořádný šok. Když se probudil, měla jeho přítelkyně na noze penis

Tenhle muž zažil pořádný šok, když uviděl na noze jeho přítelkyně otlačeninu. Ta ale připomínala přesně tvar penisu. Dost ho to vyděsilo, protože nevypadala, že byla od něj.

Otlačeninu měla dívka na stehně. Tvarem opravdu připomínala nákres penisu a varlat. Jay Frost (29) byl napřed vyděšený. Protože otlačenina dokonce nepřipomínala ani jeho penis – přecejen byla trošku menší než ten jeho. Takže bylo jediným možným vysvětlením, že tuhle kulisárnu provedl v noci nějaký duch. To zní legitimně.

Naštěstě Jay a jeho přítelkyně Kaylou brzy přišli na to, že tenhle tvar způsobila Jayova ruka, která celou noc ležela na její noze. A tak nešťastná otlačenina byla na světě. „Na krátkou dobu jsem byl zmatený, říkal jsem si – to je můj penis? A pak čím víc jsem se na na otlačeninu díval, tím víc velikosti neodpovídaly. Myslel jsem si, že to snad musel být penis ducha. Kouknul jsem se dolů, abych zkontroloval svůj penis a oranžový nebyl. Pak jsem se kouknul na svou ruku a už to dávalo smysl,“ řekl Jay.

Sdílejte článek
Štítky Penis virál otlačenina

Přečtěte si také