Virály

30. září 2018 14:42

redakce Prima Lajk

FOTO: Test, který o vás odhalí tolik, že budete sami překvapeni! Čemu na obrázku byste se věnovali nejdřív?

Když se objeví v jednu chvíli více problémů najednou, je třeba vybrat jeden, který budete řešit jako první. Co by to bylo v téhle situaci?

V životě existují věci, které o vás mohou odhalit mnohem více, než sami tušíte. Od každodenních návyků až po řeč těla. Většinou to chodí tak, že v nejrůznějších situacích existují pouze dvě možnosti: buď uděláme správnou věc, nebo špatnou. To ale není případ tohoto testu. V něm totiž jsou totiž všechny varianty správné, a tak nemůžete zvolit špatnou! Podívejte se sami na obrázek a vyberte, kterou z vyobrazených situací byste řešili jako první. Níže si pak přečtěte, co vaše volba vypovídá o skrytých stránkách vaší osobnosti.

1. Konvice

Pokud jste si vybrali vařící konvici a její odstavení z plotny, znamená to, že jste vášnivý a poměrně temperamentní člověk. Dokážete dělat rychlá a jasná rozhodnutí a nic vám nemůže zabránit v dosažení vašeho cíle. Monotónnost vás obvykle rychle začíná nudit, zároveň vám však záleží na vlastní bezpečnosti a nemáte rádi překvapení. Mnohem snadnější je pro vás dodržovat jednoznačně definovaný plán bez jakýchkoliv nečekaných zvratů.

2. Telefon

To, že byste ze všeho nejdřív zvedli zvonící telefon znamená, že jste soustředěná a diplomatická osoba. Dodržujete své povinnosti a je pro vás těžké přijmout chyby ostatních. Dalo by se vás popsat jako podnikatele, který zvládá dělat několik věcí najednou. Komunikace s lidmi vám nedělá nejmenší problém, rádi získáváte nové užitečné kontakty a užíváte si, když jste středem pozornosti.

3. Dítě

Pokud byste nejprve běželi uklidnit plačící dítě, znamená to, že jste klidní a vynalézaví. Rádi pomáháte ostatním a jste připraveni se obětovat v jejich prospěch. Jste rodinný typ a vážíte si mezilidských vztahů. Bojíte se samoty a je pro vás velmi důležité, aby vám byl vždycky někdo nablízku. Poklidný a příjemný večer s rodinou je pro vás mnohem přijatelnější než párty v hlučném baru.

4. Pes Pokud byste nejprve zabránili psovi, aby dále rozkousával polštář na gauči, znamená to, že nemůžete vystát nepořádek, a to jak v domácnosti, tak v životě. Je pro vás nadmíru důležité, abyste měli vše pod kontrolou. Nedokážete se uklidnit, dokud vše není podle vašich představ. Věnujete více pozornosti materiálním věcem a společenskému postavení. Znáte odpovědi na všechny otázky a dokážete pohotově reagovat v jakékoliv situaci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také