Virály

10. května 2018 15:44

redakce Prima Lajk

FOTO: Test, který prozradí vaše slabé stránky ve vztahu. Co vidíte na obrázku jako první?

Řekněte, co vidíte jako první, my vám řekneme, jací jste.

Může se zdát, že podobné obrázky a testy jsou pořád jen o tom samém a jsou úplně k ničemu. Pak si jich ale pár uděláte a zjistíte, že dokonale sedí právě na vás. Možná to je právě proto, že vypovídají mnohem více o vaší osobnosti, než by kdokoliv čekal. A my jsme se rozhodli vám proto další takový nabídnout. Tentokrát však se nebude zabývat přímo vaším charakterem, ale tím, jaké jsou vaše tajné slabosti ve vztazích. Pokud o nich sami ještě nevíte, podívejte se na následující obrázek. To, co uvidíte jako první, vám prozradí, jaké jsou vaše slabé stránky ve společném životě s partnerem.

1. Tvář muže

Pokud jste jako první viděli tvář muže, vašim největším problémem ve vztazích jsou věci, které si do nich nesete z těch předešlých. Stále máte nutkání o nich přemýšlet, srovnávat je a vzpomínat na to, jaké byly. To svědčí o tom, že jste se přes ně pravděpodobně stále ještě nedostali. Proto doporučujeme, abyste nehrnuli do dalších vztahů, dokud se nepřenesete přes smutek z těch předešlých. Počkejte si, až se do někoho opravdu zamilujete a budete mu věřit, třeba vám právě nová láska pomůže v překonání té staré.

2. Pták

Pokud jste jako první viděli ptáka, znamená to, že máte neustálo potřebu se starat o druhé. To je sice milé a velice ohleduplné, ale v partnerském životě nejde o vztah rodič–dítě. Je třeba dopřát sobě i druhému trochu volnosti a svobody. Nikdo nechce mít neustále za zády člověka, který hlídá každý jeho krok. Dopřejte proto svému partnerovi ve vztahu trochu osobního prostoru a soukromí. Nechcete přece vypadat jako šílená žárlivá osoba.

3. Mořská panna

Pokud jste jako první spatřili mořskou pannu, jste někdy až přehnaně optimistický člověk. Je to totiž vaše přirozená obrana proti všemu zlému. Ve vztahu to však nemusí vždy dělat dobrotu. Je třeba alespoň někdy zkusit nahlížet na věci realisticky. Hrozí totiž, že svému partnerovi budete předávat tolik pozitivní energie, že už vám nezbude žádná pro vás. Lidé navíc vaší energie často využívají, což vám může snadno zlomit srdce. To, že nebudete vždy počítat s tím nejlepším, vás může ochránit od případného zklamání.

4. Mušle s perlou

Pokud jste si nejprve všimli mušle s perlou, jste člověk, který je svým způsobem materialista a ve vztahu potřebuje určitý standard. Neznamená to, že se obklopujete pouze luxusem, ale rádi kolem sebe máte věci, které vám zajistí pohodlný život. Do určité míry je to v pořádku, nesmíte ale zapomínat, že láska je důležitější než peníze. Ostatně, sami byste dřív nebo později zjistili, že si za ně štěstí opravdu nekoupíte. Je proto důležité naučit se být šťastní sami se sebou, protože jedině tak budete šťastní i s někým druhým.

Sdílejte článek
Štítky test vztah psychologie slabiny

Přečtěte si také