Virály

1. června 2018 14:43

redakce Prima Lajk

FOTO: Test, který prozradí vše o vašem myšlení. Která z tváří na obrázku je podle vás šťastnější?

Chcete se dozvědět, jak vnímáte svět a přemýšlíte o světě? Váš výběr vám to prozradí.

Ve světě vědy existuje teorie, která rozděluje intelekt podle toho, jestli u člověka dominuje levá nebo pravá mozková hemisféra. Každá z nich je totiž navržena tak, aby fungovala jinak, přestože obě hrají klíčovou roli v myšlení. Zmíněná teorie říká, že u každého jedince jeden způsob myšlení převažuje nad tím druhým. Lidé s dominancí levé hemisféry jsou praktičtější, zatímco ti, u kterých převažuje pravá hemisféra, více věří v intuici. To, jestli patříte mezi první, nebo druhé, lze zjistit podle toho, jakým způsobem vnímáme obrazy. A proto pro vás máme další z tradičních optických testů, tentokrát obrázek dvou tváří. Vaším úkolem je pořádně se na ně podívat se a určit, která je podle váš šťastnější. Níže si pak můžete přečíst, který ze dvou typů člověka jste. Můžete začít!

Tvář 1

Pokud jste vybrali tvář A, nejspíše budete člověk, u kterého převládá levá mozková hemisféra. To znamená, že váš přístup k životu je velmi systematický a praktický. Dáváte přednost rozumu před svým srdcem a nad věcmi přemýšlíte především z racionálního hlediska. Jste taky velice kritičtí a rádi nahlížíte na věci z různých úhlů, abyste se ujistili, že vaše závěry jsou opravdu ty správné.

Tvář 2

Pokud jste zvolili tvář B, pak jste skutečně kreativní. Máte rádi sebevyjádření a přistupujete k věcem velmi subjektivně. Máte mimořádnou představivost a neustále se pokoušíte ze všeho vytvořit něco nového. Nejste primárně přímá osoba. Vaše mysl je jednoduše jako jedno velké plátno plné barev.

Sdílejte článek

Přečtěte si také