Virály

30. srpna 2022 13:53

redakce Prima Lajk

FOTO: Tohle je nejbohatší dítě v Americe. Kolik si vydělává?

Teprve šestnáctiletý mladík už vydělává pořádný balík peněz.

Většina teenagerů řeší problémy s dospíváním, nepochopením u starší generace a jediné, co je zajímá jsou vztahy s opačným nebo stejným pohlavím. To však není případ Donalda Doughera z Kalifornie, který napříč všemi svými účty na sociálních sítích dokázal vydělat nemalé peníze. Dalším zdrojem příjmů jsou pak jeho ostatní byznysy, kterým se věnuje.

V roce 2019 si založil Youtube kanál a příjem z reklamy poté investuje do dalších produktů včetně svého kanálu. Nejvíce působí na platformách jako Youtube, TikTok a Instagram. Prostřednictvím jeho účtů můžete nahlédnout do luxusního života teenagera, který vlastní v 16 letech takové bohatství, o kterém se většině lidí ani nesnilo a které nenastřádá za několik svých životů.

„Jmenuju se Donald, ale všichni mi říkají Donlad! Hodně z vás mě zná jako nejbohatší dítě v Americe. Na mém kanálu můžete točím vlogy o mém životě a další bláznivé věci,“ představuje se mladík v jednom ze svých videí. Do budoucna touží nasbírat ještě více fanoušků a posílit své sociální sítě, kterým se prý věnuje neustále. „Není hodina v týdnu, kdy nepracuju. Pořád sdílím stories, fotky a něco dělám na sociálních sítích,“ svěřil se v rozhovoru pro Truly. Měsíčně si vydělá asi 20 000 dolarů, což je v přepočtu téměř půl milionu korun!

Sdílejte článek
Štítky peníze sociální sítě youtuber milionář Donalda Dougher

Přečtěte si také