Virály

7. prosince 2020 14:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Tohle je poslední fotka influencerky, kterou policisté našli mrtvou u silnice. Rodina si myslí, že byla zavražděna!

Kdo mohl zavraždit populární americkou influencerku?

Texaská policie v sobotu objevila u silnice poblíž Houstonu tělo mrtvé Alexis Sharkley. 26letá dívka se ukázala být známou americkou influencerkou, která měla na sociálních sítích tisíce fanoušků. Rodina o ní tvrdí, že Alexis byla šťastná mladá žena a neměla žádný důvod k tomu, aby si sama ublížila. Věří, že byla zavražděna.

Policie tak nyní prošetřuje Alexino manželství. Dívka byla provdaná za 49letého Toma Sharkleyho, s nímž se údajně měla chtít rozvést. To manžel ale popírá a tvrdí, že neměli žádné problémy. Jeho žena prý v sobě měla víc života než všichni ostatní dohromady a sám si nedokáže tuto tragédii vysvětlit. Alexiny přítelkyně rovněž nechápou, jak mohlo ke smrti dívky dojít. Na poslední fotce se Alexis usmívá po boku kamarádek – před měsícem se ale svěřila svým blízkým, že se bojí o svůj život. Momentálně se čeká na výsledky pitvy, která odhalí příčinu smrti.

Sdílejte článek
Štítky policie smrt vražda manželství sebevražda tělo influencerka poslední fotka

Přečtěte si také