FOTO: Tohle je poslední fotka influencerky, kterou policisté našli mrtvou u silnice. Rodina si myslí, že byla zavražděna!

rd. Publikováno: 07.12.2020
Kdo mohl zavraždit populární americkou influencerku?

reklama

Texaská policie v sobotu objevila u silnice poblíž Houstonu tělo mrtvé Alexis Sharkley. 26letá dívka se ukázala být známou americkou influencerkou, která měla na sociálních sítích tisíce fanoušků. Rodina o ní tvrdí, že Alexis byla šťastná mladá žena a neměla žádný důvod k tomu, aby si sama ublížila. Věří, že byla zavražděna.

Poslední fotka zesnulé influencerky Alexis Sharkley
Autor: Facebook.com/Instagram.com Poslední fotka zesnulé influencerky Alexis Sharkley


Policie tak nyní prošetřuje Alexino manželství. Dívka byla provdaná za 49letého Toma Sharkleyho, s nímž se údajně měla chtít rozvést. To manžel ale popírá a tvrdí, že neměli žádné problémy. Jeho žena prý v sobě měla víc života než všichni ostatní dohromady a sám si nedokáže tuto tragédii vysvětlit. Alexiny přítelkyně rovněž nechápou, jak mohlo ke smrti dívky dojít. Na poslední fotce se Alexis usmívá po boku kamarádek – před měsícem se ale svěřila svým blízkým, že se bojí o svůj život. Momentálně se čeká na výsledky pitvy, která odhalí příčinu smrti.

Sarah Anne se cvičení nahoře bez nebojí 1

VIDEO: Sexy influencerka cvičí nahoře bez. Co vzkazuje lidem, kterým se to nelíbí?

reklama