FOTO: Týpek chce zpátky do vězení. Po propuštění totiž žije se sexuálními delikventy

Propuštěný vězeň na svobodě příliš dlouho nepobyl a už se chce vracet zpátky do vězení.

Bývalý vězeň se chtěl vrátit zpátky do cely poté, co byl po propuštění nucen žít s násilníky a sexuálními delikventy. Řekl, že se vydává dobrovolně, ačkoliv nic nespáchal. Lee Armstong strávil ve vězení 18 let. Ve věku 23 let někomu v hospodě ukradl telefon, byl však v té době pod podmínkou za další trestní činy, které spáchal, když byl mladší.

Armstrong se do vězení chtěl vrátit po pouhých 5 týdnech, které strávil na svobodě. „Byl jsem ubytován se sexuálními násilníky. Musím se vrátit do vězení. Měl jsem svůj život vyřešený, mám dobrou rodinu. Mám se dobře, ale pořád to není dost dobré. Je to absolutní vtip,“ sdělil muž.

Byl odsouzen k trestu odnětí svobody v rámci ochrany veřejnosti podle zastaralého systému IPP. Tento systém chrání veřejnost před zločinci, jejichž činy nebyly natolik závažné, aby byli odsouzeni na doživotí. Tito lidé jsou po propuštění umístěni na místech pod dohledem. Asrmstong byl ubytován v Pipeline hostelu v Yorku a jelikož tam žije mezi sexuálními delikventy, věří, že vězení je pro něj lepší volba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také