Virály

10. února 2018 11:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek dostal sexuální hračku, která vypadá jako lidská noha. Z téhle bizarní umělé vaginy šílí internet

Máte pocit, že už jste viděli vše? Tahle umělá vagina, která vypadá jako uříznutá lidská noha, vás určitě vyvede z omylu.

Už jste někdy slyšeli o věci, které se říká vajankle? Přesně tu totiž obdržel poštou jeden muž z Kanady. A předpokládáme, že to byl nejpodivnější dar, který kdy dostal. 19letý Logan Clayton totiž jednoho rána objevil ve své poště hyperrealistickou sexuální hračku v podobě silikonového kotníku s chodidlem.

Zvláštní balíček obdržel kanadský student pouze se štítkem informujícím o tom, že zásilka je z Ameriky a že dluží odesílateli dva dolary za poštovné. Ukázalo se přitom, že tzv. vajankle, tedy vagina v kotníku, stojí 200 kanadských dolarů, v přepočtu zhruba 3 275 Kč. Rozhodně se tedy nejednalo o levnou záležitost. Chodidlo, které je na konci kotníku opatřeno umělou vaginou, je opravdu až děsivě realistické, zřejmě i proto bylo tak drahé.

Logan sdílel fotografii s touto extravagantní sexuální hračkou na Facebooku s tím, že si nic takového nikdy neobjednal a je trochu vyděšený ze člověka, který mu to poslal. Ten prý neuvedl zpáteční adresu a na balíku byla jen informace, že Logan dluží 2 dolary za poštovné. I přes překvapivě vysokou hodnotu této netypické umělé vaginy Logan řekl, že ji nebude prodávat, protože je zdrojem velice dobré historky. Proti tomu nemůžeme nic namítat. A kdoví, třeba mu i někdy v nouzi poslouží.


Přečtěte si také