Virály

4. září 2020 22:21

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek nabízí otcovské služby za poplatek. Vedle aktivit s dětmi se nebrání ani sexu s matkami!

Je tohle budoucnost rodičovství?

Svobodné matky to v životě nemají jednoduché, přesně na to ovšem následující muž vsází. Jake James se teď stal tak trochu celebritou poté, co na Facebooku sdílel svoji zajímavou nabídku. Chystá se totiž změnit kariéru, a místo řízení kamionu by se rád stal otcem – tedy otcem na částečný úvazek, abychom byli přesní.

Ano, čtete správně. Jakea si teď totiž můžete najmout, aby se například fotil s vašimi dětmi, bral je do parku, učil je jezdit na kole nebo opravovat auta, případně aby pomohl s opravami v domě, nebo na sociálních sítích předstíral, že je s vámi ve vážném vztahu. A když se s ním domluvíte předem, dokonce nevylučuje ani intimní chvíle.

Jake pochází z Austrálie, jeho nabídka pak navíc neobletěla jen sociální sítě, ale i hlavičky několika médií, pravděpodobně se tak nyní topí v nabídkách práce – ostatně podle fotek by se za takového tatínka asi příliš dětí nestydělo, a maminek koneckonců taky ne. Nás by jen zajímalo, jak rychle se z něčeho takového může stát trend, či dokonce nový normál. A vážně by to vlastně bylo tak špatné?

Sdílejte článek

Přečtěte si také