Virály

6. července 2019 12:21

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek našel doma monstrózního brouka. Lidé si myslí, že je to netvor ze Stranger Things!

Dostali jsme se do Vzhůru nohama?

Když člověk přijde po náročném dni domů, má většinou chuť jen na teplou sprchu, něco k jídlu a buď seriál, nebo rovnou postel. Jeden týpek z Bali teď řešil něco podobného, jediný rozdíl byl v tom, že si seriál nemusel pouštět, protože na něj čekal doma na stropu obýváku.

Hari Toae u sebe takhle před několika dny objevil hodně zvláštního brouka (?). Alespoň si myslel, že jde o brouka. Když ale živočich roztáhl své čtyři nohy, zatímco dalšíma čtyřma se držel kusu tyče na stropě, začal být Hari mírně nervózní. Celou věc si natočil a sdílel později na internet. Podle všeho navíc živočicha ale přesto nechal doma přes noc, jelikož venku pršelo a on se tam zřejmě zkoušel ukrýt.

Osobně bych ho u sebe taky nechal, jelikož bych se okamžitě začal stěhovat jinam, ale to jsem možná jen já. Každopádně většina lidí na internetu si ihned všimla podobností mezi broukem na videu a fotkách a děsivým monstrem ze seriálu Stranger Things. A jako jo, určitá podobnost tam je. Tak snad nejsme všichni ve Vzhůru nohama, protože začít takových tvorů potkávat víc rozhodně není nic, o co bych momentálně v životě stál. Co vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také