Brouk, nebo něco jiného? 1
Autor: youtube.com Brouk, nebo něco jiného? 1

FOTO: Týpek našel doma monstrózního brouka. Lidé si myslí, že je to netvor ze Stranger Things!

Publikováno: 06.07.2019
Dostali jsme se do Vzhůru nohama?

reklama

Když člověk přijde po náročném dni domů, má většinou chuť jen na teplou sprchu, něco k jídlu a buď seriál, nebo rovnou postel. Jeden týpek z Bali teď řešil něco podobného, jediný rozdíl byl v tom, že si seriál nemusel pouštět, protože na něj čekal doma na stropu obýváku.

Hari Toae u sebe takhle před několika dny objevil hodně zvláštního brouka (?). Alespoň si myslel, že jde o brouka. Když ale živočich roztáhl své čtyři nohy, zatímco dalšíma čtyřma se držel kusu tyče na stropě, začal být Hari mírně nervózní. Celou věc si natočil a sdílel později na internet. Podle všeho navíc živočicha ale přesto nechal doma přes noc, jelikož venku pršelo a on se tam zřejmě zkoušel ukrýt.

Osobně bych ho u sebe taky nechal, jelikož bych se okamžitě začal stěhovat jinam, ale to jsem možná jen já. Každopádně většina lidí na internetu si ihned všimla podobností mezi broukem na videu a fotkách a děsivým monstrem ze seriálu Stranger Things. A jako jo, určitá podobnost tam je. Tak snad nejsme všichni ve Vzhůru nohama, protože začít takových tvorů potkávat víc rozhodně není nic, o co bych momentálně v životě stál. Co vy?

Mršina děsí internet

Lochnesská nestvůra potvrzena?! Mršina záhadného tvora děsí internet. Co je doopravdy na fotkách?

Pořídili byste některý svému miláčkovi?

GALERIE: Tohle jsou ty nejděsivější psí náhubky, jaké jste kdy viděli! Vašeho miláčka promění v hororové monstrum

reklama