návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Týpek okouzlil sexy matku fotkami nádherného nábytku. Pak zjistila, že pózoval v obchodě IKEA

Také rádi pózujete v obchodě IKEA?
Vydáno: 18.04.2019
Týpek z Tinderu se rád fotí s nábytkem IKEA 1
Autor: reddit.com Týpek z Tinderu se rád fotí s nábytkem IKEA 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

24letá Natasha Reid je svobodná matka, která teď podobně jako mnoho dalších hledá lásku na online seznamce Tinder. V pořádku, nic překvapivého. Zajímavé to začne být v momentě, kdy zjistíte, že mladou matku nadchne každý chlap, který se na Tinderu ukáže v esteticky hezkém prostředí.

Týpek z Tinderu se rád fotí s nábytkem IKEA 2
Autor: reddit.com Týpek z Tinderu se rád fotí s nábytkem IKEA 2


Koneckonců i proto nedávno swipnula muže, který na fotce seděl u stolu v úhledné knihovničce. Prý ji zaujalo celkové dekorum. Teprve když si ale blíže prohlédnula mužův profil, zjistila, že vůbec nemá tak skvělý vkus na nábytek a dekoraci, jak se jí z fotky zdálo, ale v realitě jednoduše jen rád pózuje v obchodě IKEA. No, každý máme něco. A když to funguje? Co víc si přát!

Co se případného rande týče, Natasha zatím neví, jestli z toho něco bude. Pokud ale jo, ráda by zopakovala scénu ze známé romantiky 500 dní se Summer.

Článek je zařazen v: ikea , Tinder , nábytek , obchod , dekorace , muž